Sevimli Harfler

28 Mart 2015
169 kez görüntülendiyarn-monogram-letters-9A-533x800

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renkli şeylere bayılıyorum 🙂 Her paylaşımım da bu yönde elimde olmadan galiba. Tabi kolay yapılabilir olmasına da dikkat ediyorum. Hangimizin evinde elektrikli testere var ki gidelim mobilyayı kesip yeni bir şekil verelim. Ya da ne bilim kaçımız hemen her saniyesini tuhafiyenin hobi marketin önünde geçiriyor ki hemen her malzemeyi tedarik edebilsin. Ama alışveriş konusunda internetin nimetlerinden faydalanmanızı tavsiye ederim. Çünkü gerçekten aynı ürünleri çok daha uyguna alıyorsunuz. Kargo ücreti oluyor ama toplu alışverişlerde kargo parası devede kulak kalıyor.

 

yarn-monogram-letters-28A-533x800

 

Bugün de yine kolay yine renkli ve büyük ihtimalle evinizde olan malzemelerle yapabileceğiniz bir şey paylaşmak istedim.

İşte malzemeler;

1. Tahta, mukavva veya kutu gibi kalın bir şeyden kesilmiş kalıp harf

2. Örgü ipi gibi kalın bir ip. Renk tonları size kalmış. Geçişli ipler de güzel olabilir.

3. Tutkal veya yapıştırıcı

4. Süslemek için çiçek veya herhangi bir şey tamamen zevkinize göre seçebilirsiniz.

 

yarn-monogram-letters-5A-580x395

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yapılışı ise resimlerde gözüktüğü gibi. İpleri tutkal veya yapıştırıcıyla kalıba sarıyoruz. Sonra süslerimizi üstüne yapıştırıyoruz. Bu sevimli süsleri çocuğunuzun odasının kapısına, duvarına yerleştirebilirsiniz.

yarn-monogram-letters-8A-580x386

yarn-monogram-letters-9A-533x800Bir önceki yazımız olan Pembe Küçük Ev Aletleri Araştırmam 🙂 başlıklı makalemizde küçük ev aletleri, pembe küçük ev aletleri ve pembe mutfak eşyaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık