Salon Dekorasyonu

13 Mayıs 2015
642 kez görüntülendiŞimdi moda olan herkesin evinde gördüğümüz o saray koltukları var ya hani işte kusura bakmayın ama onlar iğrenç. Ufacık salona koca koca koltukları koymak nasıl gözlerine şık gözüküyor anlamış değilim. Evler yaşamak içindir. Bizim için. Eşyalar showroomlarında da pek tabi keyifle yaşıyorlar. Onlar için mi kuruyoruz bu evleri. Salonda bindebir misafir gelirse kullanılan koca koca koltuklar. Oturma odasında özenle seçtiğiniz ama niyeyse üstüne kirlenmesin diye çarşaf serip tüm o görselliğini kaybeden kanepeler….

Bırakın  evlerinizde biraz yaşanmışlık olsun. Şöyle bakınca sıcacık gelen detaylar olsun. Misafir için değil kendiniz için kurun evinizi. Küçücük oturma odalarına tıkılı kalmayın Salonlarınızı kullanın. “Biz Türkler misafire önem veririz de ondan düzenli oluruz da” zırvalarına inanmayın. Evet Türklerde çok kötü bazı huylar var, eskiden ailelerin gelen misafir için çocuklarını bir tek evden atmadığı kalırdı, asla çocukları haklı olmaz misafirin yanında asla açıkça görüş belli edilmez rahat davranılmazdı. Şimdi çok şükür bu saygı zannedilen saçma şeylerden kurtuluyoruz. Biz ve bizden sonraki nesiller insanların asıl istediğinin samimiyet olduğunu anlayacak.

İşte bu samimiyet olgusu içinde insanın kendini rahat hissedeceği, huzurla kullanacağı salon dekorasyon modelleri paylaşıyorum. Salon dekorasyonunda rahatlığı sıcaklığı ve yanında şıklığı arayanlar için.

salon dekorasyonu 1

salon dekorasyon1

 

salon 2 salon 3 salon 5 salon dekor

salon dekorasyonu 2 salon dekorasyonu salon dekorasyonu3 salon dekorasyonu6 salon dekorasyonu8 salon dekorasyonu10 salon dekoru 2 salon dekoru 8 salon dekoru1 salon dekoru4 salon dekoru6 saloon dekor5Bir önceki yazımız olan Koyu Renk Mutfak Dolabı başlıklı makalemizde koyu renk mutfak dolabı, mutfak dekor ve mutfak dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.


Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık