Mutfak Duvar KağıdıBayanlar sürekli aynı şeyleri kullanmaktan sıkılırlar ve bir süre sonra değişiklik, yenilik ihtiyacı hissederler. Bu kullandıkları mobilyadan kıyafete, yatak odasından mutfak araç gereçlerine kadar gider. Bunlardan bir tanesi de mutfak duvarlarıdır.Sürekli aynı duvar rengini kullanmaktan sıkıldığınızda komple badana boyayı değiştirip, mutfağı kirletmek yerine, daha kolay ve pratik olan bir yöntem olan duvarı kağıtla kaplamak daha caziptir.

Mutfak Duvar Kağıdı

mutfak-duvar-kagidi

Bu yöntem daha pratik olacağı gibi sonrasında başınıza ciddi bir temizlik işi de çıkartmayacaktır. Mutfak için alacağınız duvar kağıdı fiyatı mağazaya göre değişkenlik gösterse de metresi ortalama 50 TL civarında olacaktır.

duvar-kagidi-mutfak

Çok alacalı şekilleri sevmeyen ve mutfağın sadeliği bozulmasın, sadece rengi değişsin isteyenler için düz renk desensiz veya az desenli modeller seçilebilir.

mutfak-duvar-kagidi2

Bunun dışında zevke göre değişkenlik gösterebilecek seçenekler de mevcuttur. Örneğin; Bej renkte, üzerinde meyve şekilleri olan duvar kağıdı mutfağa bir nostalji havası katabilir. Ya da Cappucino model duvar kağıdı ise gri ve turuncu kareler içerisinde Cappucino yazısı ve Cappucino resimleri barındırarak mutfağa bir kafe havası verebilir.

 

duvarkagıdı-mutfak

ve bunun gibi birçok duvar kağıdı seçeneklerinden istediğinizi zevkinize göre seçip beğenebilirsiniz. Tabi duvar kağıdı seçerken en önemli unsur ise kağıdın kalitesi.

mutfak-duvar-kagitlari4

Özellikle çok ucuz kağıtlar zaman içerisinde daha çabuk deforme olabiliyor. Seçim yaparken ısıya ve yağ sıçramalarına karşı daha dayanıklı olabilecek kalitede kağıtlar bulmaya çalışmakta fayda olabilir.Bir önceki yazımız olan Fazla Masrafa Girmeden Oturma Odanızı Yenileyin başlıklı makalemizde ev dekorasyon fikirleri, ev dekorasyonu ve oturma odası dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.


Mutfak Duvar Kağıdı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık