Mutfak DekorasyonuUfak dokunuşlarla fazla harcama yapmadan dekorasyonda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Mutfağınızın eski yada yeni olması fark etmez, biraz ilgi ve blogumdan faydalanarak neler yapabileceğinize şaşıracaksınız:)

Mutfaklar genelde gereksiz eşyalarla dolu, karmaşık mekanlardır. Biz kadınların mutfak eşyası alma hevesi, mutfağımızı karmakarışık yapmakta:) Ama artık gereksiz mutfak eşyalarından vazgeçme zamanı. Çok fazla kullanmadığınız gereç yada aksesuarları dolaplara kaldırdıktan sonra mutfağınızı uygun yerlerine renk getirecek ancak göz yormayacak süslemeler yapacağız. Mutfağın evin en hareketli yeri olduğunu unutmamamız gerek. Yapacağımız mutfak dekorasyonu işlevsel ve göze hoş gelmeli, mutfakta kalabalık yapmamalı. Aşağıya eklediğim mutfak dekorasyon örneklerine bakarak fikir edinebilirsiniz. Soru ve önerileriniz için aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Kalın sağlıcakla:)

mavi-mutfak

 

mutfak-dekorasyon

 

mutfak-dekorasyon2

 

mutfak-dekorasyon3

 

mutfak-dekorasyon5

 

mutfak-dekorasyon-fikirleri

 

mutfak-dekorasyonlari

 

mutfak-dekorasyon-ornek

 

mutfak-dekorasyon-ornekleri

 

mutfak-dekorasyonu

 

süslü mutfak

 

 Bir önceki yazımız olan Country Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde country, country ev ve country ev dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.


Mutfak Dekorasyonu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık