Küçük Mutfak DekorasyonBir alan her ne kadar küçük olsada bazı tasarım hileleri ile bu sorunu kolayca ortadan kaldırmak mümkün. Sizlere bu yazıda küçük bir mutfağı, geniş ve ferah bir görünüme nasıl kavuşturacağınızı göstereceğiz. İşte size küçük mutfak dekorasyon fikirleri.

1) Eğer mutfağınızda adanız var ise bu alanı aynı zamanda açık saklama haznesi olarakta kullanabilirsiniz. Bu rafların daha hoş görünmesi için içlerine aksesuar ve kitap yerleştirebilir veya raflara kapak yaptırarak dağınık görünümü ortadan kaldırabilirsiniz.

mutfakta-kitaplık

ada-mutfak-modelleri

2) Dolap kalabalığı yapmak istemiyorsanız, dolaplarınızı tavana yakın monte edebilirsiniz. Böylece daha açıklık ve ferah bir algı oluşturmuş olacaksınız.

52f44460dbfa3f6e750032ce._w.540_s.fit_.JPEG

3) Dolapları, rafları hatta buzdolabını gömme duvarlara yerleştirmek size alan kazandıracaktır.gömme-buzdolabı-yeri-olan-kahve-tonlarında-şık-modern-mutfak-dolapları-modeli

450050f69ad052ad67f97d7ab75b3cddBir önceki yazımız olan Siyah Banyo Modelleri başlıklı makalemizde banyo dekorasyon, banyo dekorasyon fikirleri ve banyo dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık