Kız Bebek Odası Dekorasyonu

26 Haziran 2015
1.671 kez görüntülendiKız bebek deyince akla gelen renk hepimizin malumu. Tabi ki pembe. Aslında bu bir hata. Yani kız bebek diye onu pembeyi sevmeye şartlamak saçma. Daha tonlarca güzel renkler varken hele. Ama şöyle bir durum var ki ben de pembe sevdalılarındanım. Yani bırakın bebek odasını bana kalsa banyodan mutfağa her şey pembe olsa keşke 🙂 O yüzden kız bebek odası dekorasyonunda çok da tarafsız olamayacağım.

Bebek odası dekorasyonunda bir kaç önemli nokta var. Bunlardan ilki odanın güvenli olması. Yani beşikten kalktığında onu tehlikeye sokmayacak şekilde aksesuarlar kullanmalıyız. Beşik asla pencere altında olmamalı.

Bir diğer konu odanın işlevselliği. Mesela alt açma masaları size çok büyük kolaylık sağlar. Bunun yanında odada kesinlikle sizin bebeğinizle ilgilenirken oturacağınız bir koltuk veya herhangi bir şey olmalı.

Bebekler hızlı büyür. Kısa süreli kullanacağı mobilyalara çok paralar dökmektense beşik haricindeki mobilyaları ilerde de kullanabileceği şekilde seçmeye dikkat edin.

İşte size bebek odası dekorasyonunda fikir olacak birbirinden harika kız bebek odası dekorasyon örnekleri.

pembe bebek odası 3kız bebek odası 1
bebek odaları 1
bebek odası 8 bebek odası 9 bebek odası 11 bebek odası dekorasyonu 5 bebek odası dekorasyonu 8 bebek odası dekoru 1 bebek odası bebek odası7 beyaz bebek odasıkız bebek odası 7 kız bebek oda kız bebek odad 7bebek odaları 61
kız bebek odası 3 kız bebek odası 5 kız bebek odası 6
kız bebek odası 9 kız bebek odası dekorasyonu 1 kız bebek odası dekoru kız bebek odası kız bebek kız bebek1 kız oda dekoru
mor bebek odası pembe bebek odaları
pembe bebek odası

 Bir önceki yazımız olan Kırmızı Beyaz Retro Ev başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık