Kış Gelmeden Baharı Özleyenler

Kış Gelmeden Baharı Özleyenler

PAYLAŞ


Öyle az ışık alan bir salonum var ki… Sabah bir kalkıyorum; Aa sanki hala gecedeyiz! Balkonumuzun önünde bir sarmaşık var, balkonuma tüm kuru yapraklarını döktüğü yetmiyormuş gibi birde beni karanlıklara boğuyor 🙂  Ben istiyorum ki güneş gözümün içine içine batsın, ama nerde! Bu sefer de tüm perdeleri açıyorum.. Bazen gündüz vakti mum yaktığım oluyor desem inanır mısınız? Bu gün de onlardan biriydi.. Bu fotoğrafları da o kapalı ve karanlık havada, biraz ışıkla, ama en çok orada pırıl pırıl parlayan beyaz,pudra yastıklarımla kurtarabildim. Baktım içime sindi, size de göstermek istedim 🙂

deardeer-2

 

deardeer-11

 

deardeer-31

Aramızda bazı çok yetenekli insanlar bu yastıkları evinde muazzam bir özenle dikiyorlar 🙂  Bir tanesi de Sinem. Sadece kırlentle kalmıyor, beşik koruması, runner, amerikan servis gibi işleri de, dilediğiniz kumaşla ve hayal ettiğiniz gibi dikip gönderiyor! Daha ne olsun 🙂  İnstagramda ‘deardeerlove’ hesabında Sinem’in tüm yaptıklarını inceleyebilirsiniz..

Kaynak: Zeynep’in EviBir önceki yazımız olan 13 Sıradışı Yatak Odası başlıklı makalemizde ilginç yatak odaları, yatak odası ve yatak odası dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.