Dekoratif Kırlentler

24 Haziran 2015
338 kez görüntülendiDekorasyonla ilgili araştırmalar yaptıkça, orayı burayı gezdikçe bir şeyler görüp “Ayyyyy bu nasıl harika nasıl güzel” deyip tüm gün o ürünleri araştırmaktan, hayal kurup nereye nasıl yakışır diye düşünmekten gına geldi bana. Yine işte öyle bir durumdayım. Alışveriş merkezinde gezerken English Home’daki kırlentleri görüp (aslında sadece bir tane kırlenti beğendim) bunların daha güzeli neden olmasın, hatta kendim neden yapamayım diye düşünüp dururken kendimi onlarca kırlent resminin arasında buldum. Şimdi bunları sizlerle de paylaşmak istiyorum. Bu kırlentleri yatağınızın üzerinde, oturma odası, salon dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Özellikle kendimizin yapabileceği kolay ve basit kırlent modelleri olması konusuna da dikkat ettim. Bir kaçına aşık olmuş olabilirim. Bu sebeptendir ki kendimi Bursa Kumaş pazarına atmayı düşünüyorum. Kırlent dikmek ne kadar zor olabilir ki?? Yoksa zor mu 🙂 Neyse bir yerden başlamak lazım.

İşte sizin de yapabileceğiniz birbirinden harika kırlent modelleri. kırlent 3kırlent 2


kırlent 6 kırlent 9 kırlent 10 kırlent modeli kırlent modelleri
kırlent5piilow1 kırlent51 kırlentlerfarklı kırlent kırlentlr 1 mavi kırlent
pillow pillows yastık 1 yastık 2 yastıkkırlentBir önceki yazımız olan Romantik ve Şık Taş Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık