Dekorasyonda Mermer KullanımıÜlkemizde bolca bulabileceğimiz bir kaynak olan mermer, bu sezonun en havalı trendlerinden biri.Öncelerde daha çok geniş alanlarda kullanılan mermer, artık evlerimize modern bir trend olarak misafir oluyor.Sizde evinizde havalı ve modern bir dokunuş için mermer detaylı aksesuarları evinizde kullanabilirsiniz.

Eğer mermerin soğukluğunu ve ağırlığını evinizde kullanmak istemiyorsanız masa yüzeylerinde ve saksılarınızda yapı marketlerinden kolayca bulabileceğiniz mermer desenli yapıştırmalar kullanabilirsiniz. 5 dakika kadar kısa bir sürede bir yüzeyi trende uygun olarak değiştirebilirsiniz.

mermer

Mutfak tezgahınızda mermer kullanmak, mutfağınızda daha lüks ve zengin bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Lavabonuzu da bu materyelden tercih etmeniz daha havalı bir sonuç verecektir.

mermer2

Mermer sehpalar bu trendin en havalı ve mobilya mağazalarda en kolay bulunabilecek parçalarından.

Masa ayaklarını altın veya gümüş rengi tercih etmek trendin daha da göz önünde olmasını sağlayacaktır.

mermer3

mermer4

Mermer trendi ile, evinizde küçük dokunuşlarla zengin bir görünüm elde etmek mümkün. Siz bu tren hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmında düşünceleriniz bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: hepevBir önceki yazımız olan Yemek Odası Dekorasyonunda Nelere Dikkat Edilmeli başlıklı makalemizde yemek odası, yemek odası dekorasyon ve yemek odası dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Dekorasyonda Mermer Kullanımı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
  • Nilgün Yılmaz

    Verdiğiniz bilgilere ilave olarak mutfak tezgahları için de malzemeler hakkında bilgiler güzel olur.Örneğin Corian tezgahlar ek yeri olmayan ve hijyenik tezgahlardandır.Biz evimizdeki tezgah 7,5 mt gibi bir uzunlukta olduğu için,ek yeri olmasın diye Corian yaptırdık.Kendi malzemesinden bir lavabo da içine eklettik.Herkese tavsiye ediyorum.Çok pratik ve estetik.İstanbul’da Krea Granit bu işi en iyi şekilde yapan firma diyebilirim.


Yukarı Çık