Çatı Katı Dekorasyon

27 Ekim 2015
386 kez görüntülendiOkurlarımızdan Nevin ASLAN’ın sorusu;

Dubleks bir evde oturuyorum ve üst katım çatı dubleksi olduğu için basık bir havası var. Bu havayı iç dekorasyonla nasıl ferah bir hale getirebilirim?

CEVAP;

Çatı katı dekorasyon için İşe tavandan başlamak gerekir. Tavanı açık renklerle boyamak hem sizin içinizi açacak hem de tavan yüksekliğinin artması algısı yaratacaktır. Çatı katı olduğu için bol bol gömme dolaplar hem fazla eşyalarınızı istifleme imkanı bulabilir hem de bu dolapları aynı renge boyayarak dekoratif bir alan oluşturmuş olursunuz. Dekorasyon fikirleri için çerçeveleri unutmamak gerek onlarıda yine açık renklerde tavan ile aynı renk düşünmelisiniz. Mümkün olduğunca çok ışık girmesini sağlamayı unutmayın. Fazla mobilya konulmasındansa tek parça gösterişli modüller konulmalı. espas oluşturmalısınız. Tabii çatı katlarında en önemli konu izolasyondur. İzolayonu yaptırınki başınız ağrımasın. Unutmayın en doğru dekorasyon için öncelikle sağlam duvar ve tavana ihtiyacınız vardır.

cati-kati

 

cati-kati-dekorasyon

 

C

C

cati-kati-dekorasyonu

 

çatı-katı-dekorasyon

Kaynak: evde mobBir önceki yazımız olan Romantik Yatak Odaları başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, romantik yatak odaları ve romantik yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.


Çatı Katı Dekorasyon Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık