Banyo Dekorasyonunda Lavaboİnsanlar çoğu zaman lavaboları ellerini yıkadıkları ve kendilerine baktıkları bir aynadan ibaret görürler. Tasarımcılar artık bunun böyle olmadığını, lavabolardan adeta bir dekorasyon harikası çıkarılabileceğini ispatlamış durumdalar. Eğer isterseniz ev dekorunuzun banyo kısmında güzel bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Tabi her güzel şeyin bir bedeli olacak…

modern-lavabo-modeli

Birçok çeşidini saymamızın mümkün olduğu modern lavabolardan birkaç örnekle bahsedecek olursak, ilk sıraya Akvaryum Model Lavaboyu koyabiliriz. Tıpkı bir akvaryumu anımsatan bu modelde el yılama kısmının altında ve kenarlarında kalan kısımlarında su ve suyun içerisinde balıklar mevcut. Banyo dekorasyonu için güzel bir ayrıntı.

lavabo

Bir diğer değişik model ise Suyun Başını Döndüren Model Lavabo gösterilebilir. Bu modelde biraz geniş alana sahip olmanız gerekiyor. Su musluktan akarken suyolu yokuşlu bir şekilde kavis alarak gidere ulaşıyor. Bu modelde el yıkarken göz alıcı bir görüntü oluşuyor.

lavabo1

Verebileceğimiz örnekleri çoğaltmakla birlikte bayanların dikkatini çekecek bir diğer modellerde Leopar Desenli Kap şeklindeki lavabo ve Musluğu Bardak Şeklinde olan lavabo. Leopar desenli lavabo normal bir lavabo standı üzerine dikdörtgen bir kap ve üzeri leopar desenleriyle kaplanmış su giderinden oluşuyor.lavabo2

Musluğu Bardak Şeklinde olan lavabo ise kırık bardak şeklinde duruyor ve musluğu açtığınızda su, bardağın kırık kısmından elinize ulaşıyor.

lavaboo

Bu gibi modern lavabolara sahip olmak için yaşadığınız evinde bu dekoru kaldırabilecek kapasitesinin olması gerekmekte. Banyo ne kadar büyük olursa dekor seçerken daha fazla alternatife sahip olabilirsiniz.

Kaynak: hayalinizdeki dekorasyon

 Bir önceki yazımız olan Mutfak Duvar Kağıdı başlıklı makalemizde mutfak, mutfak dekorasyon ve mutfak duvar kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.


Banyo Dekorasyonunda Lavabo Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
  • Zeynep Tandoğan

    çok faydalı görsel ve bilgiler..


Yukarı Çık