Banyo Dekorasyon Örnekleri

13 Ekim 2015
187 kez görüntülendiBanyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo ve mutfak moda unsurlarını sürekli geliştirilmesi ve tanıtılması gereken mekanlardır. Pastel beyaz ya da kırık beyaz duvar dekor, kaliteli döşeme ve lekesiz ve tertemiz tavanlı, bu banyo dekor temelleri nötr ve basit tutmak için gereklidir. Tamamen yeni bir görünüm ve efekt oluşturmak için her birkaç yılda bir aksan ekleyebilirsiniz.

Beyaz ile ilgili diğer iyi şey, vurgulu renkler getirmek için kolayca ödünç olduğunu – ya da duş kabinleri geri sıçraması, makyaj alanı etrafında küvet, yukarıda veya kontrast renklerde kaplamaları tercih edebilirsiniz. Beyaza düşkün olmayan kişiler için, tüm pastel tonlarda duvar dekorasyonu için tercih edilebilir. Zeytin yeşili tüm banyo için iyi bir duvar rengi oluşturabilir. Inci grisi, bebek pembe, bej, yeşil soluk kullanın Farklı renklerde aksan getirebilirsiniz.

Koyu kahverengi, inci, gümüş ve gri birlikte iyi bir ahenk yakalayabilirsiniz. Evinizde açık gri duvarlar olduğunu varsayarsak, koyu kahverengi dolaplar ve kayan kapaklarla iyi bir etki yapabilirsiniz. Diğer kombinasyonlarda ise pembe ve beyaz kombinasyonu, gri ve beyaz, turuncu ve beyaz, lavanta ve beyaz olabilir. Büyük ve küçük boyutu banyolar için uygun olup, muhteşem görünümü ile muhteşem bir ambiyans yaratır.

ahsap-gorunumlu-banyo-dolapları ahsap-sarısı-ve-beyazin-muhtesem-uyumu gri-banyo-aksesuarlariBir önceki yazımız olan Banyo ve Mutfak Mozaikleri başlıklı makalemizde banyo dekorasyon fikirleri, banyo dekorasyonu ve banyo mozaik hakkında bilgiler verilmektedir.


Banyo Dekorasyon Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık